Jaký bude rok 2017?

ROK 2017

Tento rok bude KLIDNÝ, ale přesto v pohybu. Bez našich vizí a vniřních cílů se může zdát až NUDNÝ. Tvořme si malé i velké sny, nechme se unášet na vlně našich flow.
Tento rok bude hodně o cestování, i ti, kteří už dlouho nikde nebyli se budou pohybovat, bude se cestovat za hranice svého komfortu, za dobrodružstvím, za odpočinkem.

Tento rok bude hojný na počet narozených dětí.

Měli bychom si všímat signálů našeho těla, bude se hodně hlásit a pokud ho uslyšíme včas můžeme hladce předejít potížím.

Ráda bych vám popřála, abyste nejen v tomto roce BYLI SAMI SEBOU, byli tvůrčí ve vlastních projektech, nechali se inspirovat, ale mohli se podepsat sami za sebe.

Přeji vám, abyste si tvořili symboliky – pojítka, která vás i při vzpomíce vždy udrží ve svém vlastním nitru, anebo s nejužší rodinou.

Buďte při sobě, s láskou Katka

Kateřina Tůmová

Jsem maminkou mojí milované Karolínky. Jsem manželkou mého muže, se kterým letos v listopadu oslavíme 10 let společné cesty životem. Jsem fotografkou na volné noze. Jsem poporodní dulou. Jsem tvůrce a iniciátor drobných i větších projektů. Jsem kreativec s hlavou plnou nápadů a žádným časem na realizaci. Jsem celoživotní studentka sebe sama, miluju seberozvojové aktivity, které mají hloubku. Jsem kineziologickou terapeutkou s využitím prvků systemických konstelací a Bachovy terapie. Nemám ráda konvence a občas trochu riskuju. 🙂

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • Zvažujete šátek nebo nosítko?

   Podívejte se na krátké video o šátcích a udělejte si představu :-)

  • Přidejte se na Facebooku

  • Štítky