PŘEDPORODNÍ SETKÁNÍ – individuální sezení pro pár

1.000 Kč/pár (800 Kč/jednotlivě) -  cca 2,5 hod.

Budeme si povídat o kojení, šátkování, plenkování, o babymasáži, o komunikaci s miminkem, o základní výbavě pro miminko, o porodním přání, o šestinedělí... o vás a vašem těhotenství, provedu vás krátkou meditací setkání s miminkem, vizualizacemi a dalšími technikami, které využívám při své kineziologické terapii. 

KINEZIOLOGICKÁ TERAPIE - individuální sezení

V těhotenství, i po porodu. 

1.250 Kč

Sezení probíhají v Brandýse nad Labem.

KONZULTACE (kojení, šátkování, bezplenkovka, látkové pleny, porodní přání) 

500 Kč/hod. + cestovné 100 Kč

 

SLAVNOSTNÍ RITUÁL "ZAVÍRÁNÍ KOSTÍ REBOZO" 

1.000 Kč

Tento krásný rituál doslova uzavírá tělo matky, které se v mnoha směrech v období těhotenství a porodu "otevře". Během obřadu jsou pánevní kosti staženy zpět do před-těhotenské polohy a tím je také usadněno zavinování dělohy.

Rituál může pomoci novopečené matce uzavřít se energeticky, pomůže ženě nabýt stabilitu a obřadně uzavřít těhotenství a porod.

Rituál se ideálně provádí třetí den po porodu, ale je vhodný kdykoliv po ukončení šestinedělí, i po několika letech od porodu. Vše probíhá u matky doma. 

POPORODNÍ PÉČE

2 hodiny péče (minimální doba) 600 Kč (1 hod 300 Kč) + cestovné 100 Kč

nad 5 hodin sleva 5 %, nad 10 hodin sleva 10 %, nad 15 hodin sleva 15 %

Co zahrnuje práce poporodní duly ve Vaší domácnosti:

Postarám se o Vaše pohodlí a psychickou pohodu. Uvařím Vám čaj, nachystám jídlo, podám Vám ho do postele, abyste nemusela vstávat od miminka. Budu Vám oporou a posiluji Vaše rodičovské kompetence. Pomohu Vám najít sebedůvěru a víru v to, že Vy jste nejlepšími rodiči svému dítěti, a dopřávám čas na seznámení s dítětem. 

Zároveň Vám mohu pomoci s tím, jak uklidnit miminko třeba nošením v šátku, a ukážu jak na to. Stejně tak Vám budu umět poradit, pokud přijdou starosti s kojením dítěte. 

Anebo mohu jen tak klidně s Vámi sedět a mlčet anebo jen naslouchat anebo poslouchat Váš porodní příběh anebo jaké bylo Vaše těhotenství. Mohu Vás držet za ruku anebo nemusím, vše záleží na tom, co si budete přát. 

  • Jsem odborně způsobilá k hladkému provedení šestinedělím matky, novorozeného dítětě a celé rodiny.
  • Dokážu informovaně podpořit po stránce psychické a emocionální, vyrovnat se s porodem, poradím, jak dítě uklidnit a jak mu porozumět. Pomůžu rodině cítit se pohodlně v jejich nové roli rodičů a starších sourozenců.
  • Nepečuji o novorozené dítě, ale podporuji matku v plném kontaktu s novorozeným dítětem.
  • Umožňuji matce s klidným srdcem sobě i miminku tento nerušený kontakt dopřát.